Motor Trial Club Oost-Brabant

Screenshot van de nieuwe tickets

Nieuwe tickets voor training

Na een jaar corona zijn we er gelukkig allemaal aan gewend. Als je bij ons wilt komen rijden heb reserveer je een ticket via de website. Daarmee heb je een ‘bewijs’ hoe laat je op het terrein mag zijn en voldoen we netjes aan de regels van de sportbonden en onze veiligheidsregio en gemeente.

Om het nog iets makkelijker te maken hebben we nu onderscheid gemaakt tussen een ‘ledenticket’ en een ‘gastrijdersticket’. Daarmee is het mogelijk om nog minder informatie van onze leden te vragen, waardoor je nog sneller je ticket kan reserveren.

Onze gasten moeten een paar extra vragen beantwoorden, omdat we deze informatie niet reeds in onze ledenadministratie hebben.

Leuker kunnen we het niet maken, maar wel weer een beetje makkelijker.

Share this post